KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303498
nr 1430 3498
Linnea Larsson, Syrener i vas, Signerad. Olja på duk, 50x50. Oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:32:27
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)