KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303498

nr 1430 3498

Linnea Larsson, Syrener i vas, Signerad. Olja på duk, 50x50. Oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 8 november 2021
kl 20:32:27